preloader
Edit Content

Hakkımızda

4D, İşletmelerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yönetmek, inovatif kurumsal çözümler sunarak çalışan sağlığı hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

İletişim Bilgileri

4D OSGB, işe giriş sağlık raporu ve periyodik sağlık muayenesi konusunda hizmetinizdedir. İşyeri Hekimlerimiz işe giriş ve periyodik muayenelerinde mesleki sorumluluk bilinciyle çalışmaktadırlar.

İşe başlayacak çalışanın sağlık açısından işin niteliğine uygun olup olmadığı, işe giriş sağlık raporuyla ortaya çıkar. Her çalışan işin niteliğine göre çeşitli sağlık tetkiklerinden geçtikten sonra yapacağı işe uygunluğu işyeri hekimi tarafından değerlendirilir ve EK-2 İşe giriş periyodik muayene formu doldurularak, kanaat ve sonuç kısmına çalışmaya elverişlidir onayı verilmektedir

4D OSGB, firmaların işe giriş ve periyodik sağlık taramalarını işin niteliğine göre titizlikle yaparak aynı gün sonuçlandırmaktadır.  İşe giriş sağlık raporlarımız, veri tabanlı alt yapımız ile  sağlık bilgi yönetim sistemine entegre edilecek şekilde düzenlenmiştir. Tüm sonuçlarımız uzman hekimler tarafından e-imza ile onaylı olarak yüklenmektedir. Her firmaya özel tanımladığımız şifre ile tüm müşterilerimiz sonuçlara dijital ortamda rahatlıkla ulaşabilmekte, çalışanlarının arşivini de burada biriktirme olanağı sunmaktayız.

Çalışanların işe giriş sağlık raporu 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası gereğince OSGB ‘lerin yetkisinde verilmektedir