logo

  • Bize Ulaşın

    +90 212 727 27 97
  • Bize Yazın

    info@4dosgb.com.tr

KURUMSAL Referans

Polipa Plastik Polipa Plastik
üketicinin satın alma sürecinde ambalajın önemi üzerine yapılan bir araştırmaya göre; ürün ile tüketicinin karşı karşıya kaldığı zamanın 3 saniyeyi geçmediği, bu nedenle ürünün göze hitap etmesinin çok önemli olduğu, ürünün dokunma isteği uyandıracak bir ambalajda olması ve tüketicilerin ilham alacakları bir ürün tasarımı ile raflarda karşılamanın önemi vurgulanmıştır.

İşte bu nedenle ambalaj, ürünün aynası gibidir… Tüketiciyi satın alma eylemine hemen yönlendirebilmesi için içten gelen tüm güzellikleri dışına yansıtabilmesi gerekir. POLİPA için ambalaj, ürünleri sadece dış etkilerden koruyan, onları bir arada tutarak; taşınmasını, depolanmasını, dağıtımını kolaylaştıran, metal, kağıt, karton, cam ya da plastik malzemelerden yapılmış bir dış örtü değildir… POLİPA için ambalaj, ürününüzü tüketiciye yansıtan, göz kamaştıran bir aynadır… İçindeki güzelliği dışına yansıtır.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın lider ambalaj üreticilerinden biri olan POLİPA, 15 yıldan fazla bir süredir var gücüyle çalışmaktadır. Yeni nesil ince cidarlı plastik enjeksiyon ambalajları üreten, bu ürünleri IML In-Mould Labelling (kalıp içi etiketleme) teknolojisiyle giydiren, ambalaja kişilik veren ve içindeki kaliteyi dışa yansıtan POLİPA, her geçen gün daha da büyüyerek sektörüne liderlik etmektedir.

Ambalaj üretimine İstanbul’da başlayan POLİPA, bugün Avrupa çapındaki kapasitesiyle üretim alanını tek bir yerde konumlandırmış, Türkiye’nin en büyük alanda ambalaj üretim tesisine sahip şirketlerinden biridir. Çevre dostu teknolojilerle donatılmış 18.000 m2 (iki küçük ve üstte) kapalı alana sahip tesislerinde hem Türkiye’de hem de dünyada 40’tan fazla ülkeye ihracaat yaparak, çok uluslu markalarına ödül kazandıran proje ve ürünleriyle hizmet vermektedir.

POLİPA, dinamik ve esnek yapısıyla hızla büyüyerek, yüksek kaliteli ürünler üretmek, hijyenik koşulları sağlamak ve korumak, en iyi hizmeti vermek, ürünleri zamanında teslim etmek ve rekabetçi fiyatlar sunmak amacıyla konusunda uzman bir ekiple çalışmaktadır.

Birçok kalite belgelerine sahip POLİPA, üstün kalite standartlarıyla mükemmel hizmet anlayışını tüm müşterilerine yansıtmaktadır. Tüm Türkiye’de ve dünyada milyonlarca insana güvenli, yenilikçi ve çevreci ürünlerle ulaşan POLİPA, sektöründe sürdürülebilir iş modeliyle ürünlerinizi mükemmel şekilde yansıtmayı hedeflemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir