preloader
Edit Content

Hakkımızda

4D, İşletmelerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yönetmek, inovatif kurumsal çözümler sunarak çalışan sağlığı hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

İletişim Bilgileri

4D’nin sunduğu OSGB hizmetleri, iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi sağlayarak mevzuat gerekliliklerinin karşılanması ile sınırlı olmayıp, kuruluşlarda görev alan uzman ve hekimlerin, geniş danışman kadrosu ile desteklenmektedir. Proje yönetim ilkeleri doğrultusunda faaliyetlerin günlük operasyonlara entegrasyonu, performansın sürekli ölçümü, takibi ve iyileştirilmesini kapsamaktadır.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmeti (OSGB) 

iş güvenliği hizmeti, dışarıdan sağlansa bile ulusal mevzuat iş sağlığı ve güvenliği konularında asıl işverenleri sorumlu tutmaya devam etmektedir. Bu nedenle işyerlerinde, riskin yönetilmesi, kaza ve meslek hastalıklarının önlenmesine yönelik faaliyetlerde yönetimin kesintisiz desteği iş güvenliği hizmetlerinde hedefi yakalamak kritik başarı faktördür.

Bu doğrultuda 4D işletmelere her biri konusunda deneyimli iş yeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve işyeri hemşireleri ile iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmaktadır.