4D, İşletmelerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yönetmek, inovatif kurumsal çözümler sunarak çalışan sağlığı hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bu yana bir çok kuruma nitelikli iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, iş yeri hemşiresi yerleştirilmesi konularında hizmet vermekte, kendi uzmanlık alanındaki riskleri yöneterek çalışanların yeni işe  girişlerde sağlık raporu hizmetini de kendi bünyesinde vermektedir.

Hizmet sektöründe başarılı bir iş yürütmenin hazır bir formülü yoktur. Bunun temelinde kuşkusuz insan olduğunu biliyoruz. 4D nin hedeflerine ulaşabilmesi, başarısının sürekliliğini sağlayabilmesi, çalışanlarının memnuniyetini artırabilmesi için sürekli, yaygın bir eğitim ve geliştirme programları uygulanmaktadır.

Ülkemizde iş sağlığı güvenliği hizmeti uygulamaları her geçen yıl daha da gelişmekte, iş kazalarının da bu doğrultuda giderek azalması dikkat çekmektedir.  Bizim de amacımız iş güvenliğini bir kurum kültürüne dönüştürerek, güvenlik kavramını en tepe yöneticiden en alt işçiye kadar her bireyde öncelikli davranış biçimi haline getirebilmektir. Projeye göre içerikler, Yenilikçi, hedef odaklı yönetim anlayışımız ile verilen hizmetlerin kalitesini sürekli arttırmaktayız. Böylelikle iş ortaklarımızın iş sağlığı ve güvenliği gibi uzmanlaşma gerektiren süreçleri işin ehline bırakmalarını ve kendi ana işine odaklanmalarını sağlamaktayız.

4D, markasını sadece çalışan sağlığı ve güvenliği hizmetlerine konumlandırmış olup  bu alanda yatırımlarını yapmaya devam edecektir